| Ema1234 a întrebat:

Hey, am 13anisori, si m-am apucat acum vreo saptamana de "gimnastica", Pur si simplu, vreau sa slabesc!
De mancat, mananc in limita, nu exagerez dar nici infometezhappy
Aceasta "gimnastica " a mea nu e f complexa, doar ma uit la videoclipuri pe eu`tube si incerc sa copiez intocmai, Acum, as vrea sa-mi dati si mie un program de exercitii zilnice, Adica, tot asa, videoclipuri care sa nu ma forteze f mult, pentru ca eu nu stiu exact!, iar cand voi fi pregatita, voi trece la urmatorul "capitor".
Deci, intrebarea mea este :

AVETI SA-MI DATI SI MIE NISTE VIDEOCLIPURI CU GIMNASTICA PE CARE LEPOT FACE ZILNIC, DAR CARE SA-MI LUCREZE TOATE PARTILE CORPULUI?
dau fundda!:p

Răspuns Câştigător
| cristinacristinuta a răspuns:

Da intra pe youtube si scrii gimnastica pentru incepatori si ai mai multe variante sper ca te-a ajutat raspunsul meu

1 răspuns:
| ioana19111999 a răspuns:

Uita-te la jocurile olimpice la ponor iordache sau la comaneci! daca vrei sa slabesti du-te le zumba sau pilates