| Fury a întrebat:

Hey. Am auzit ca daca te speli pe fata cu spaun cu sulf iti trec cosurile. E adevarat? Daca da, de unde il pot cumpara?
Multumesc

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sapunul este medicinal si-l poti cumpara de la farmacie.

| IoanaEvelina a răspuns:

Pai am incercat si eu, si trece sa stii happy dar sa te speli zilnic. il poti gasi la plafar sau farmacii naturistehappy

| AlexEmerson a răspuns:

Mie nu mia trcut eu tin un at fel de tratament insa il poti incerca depinde si de ten acumhappy multa bafta

| andreeadaniela_6674 a răspuns:

Nu pot spune ca trec cosurile asa cum ne-am dori.Eu am folosit, mi se pare destul de bun.La farmacie, maxim5 lei!