| mmsdjs a întrebat:

am auzit ca daca mananci usturoi imi trec cosurile, e adevarat ce ar trebui sa mananc sa imi treaca cosurile? e bun usturoiu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| poisonedstrings a răspuns:

Da, e foarte bun. am incercat si eu asa si chiar a dat rezultate! te sfatuiesc sa incerci daca ai cosuri...e chiar o idee buna si ieftina si te asigur ca usutoriul e mai bun decat orice alta crema

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e adevarat

| CrazyTeenager a răspuns:

Pentru imunitate si inlaturarea persoanelor din jurul tau este indicat laughing.

| mmsdjs explică (pentru CrazyTeenager):

Ha Ha ce m-ai facut sa rad, vezi sa nu incepi tu sa mananci...

| CrazyTeenager a răspuns (pentru mmsdjs):

laughing Zilnic, ma face mai sexy smug laughing.

| positivity a răspuns:

Nu am mai auzit aşa ceva în viaţa mea.
Iar eu una, nu cred că este adevărat.
Uite totuși câteva sfaturi dacă vrei să scapi de coșuri:

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nu prea este binehappy decat pentru viermi intestinali si intarirea organismului

| Diana769 a răspuns:

Nu, nu. Ideea era sa dai cu usturoi cosurile, pentru ca le usuca. La fel se aplica si cu pasta de dinti. Ca sa nu mai apara cosuri, renunta la dulciuri si la mancarurile cu zahar. Vei avea o fata mai luminoasa si fara cosuri.