| Roxanna85 a întrebat:

Este adevarat ca daca folosesti sapun cu sulf pe fata iti dispar cosurile? :Shappy

Răspuns Câştigător
| DeeaDeeyu a răspuns:

Eu il folosesc de 2 zile si mi.au disparut big grin. Consider ca este f bun. P.S. am tenul mixt

9 răspunsuri:
| Năpârlici a răspuns:

Intr-adevar e bun, dar nu folosit zilnic sau sa il folosesti o anumita perioada de timp apoi sa faci o pauza, dar poti in paralel sa folosesti si o crema hridratanta potrivit tipului tau de ten deoarece sapunul usuca fatahappy

| CubuleţDeCiocolată a răspuns:

Da, draga.Iti dispar.winking Dar.foloseste-l si ai sa vezi. Fara cosuri si cu urme si cu petewinking Eu si doua prietene am patit la fel + ca. @Ahlexxa are dreptate.nu e indicat sa te dai cu sapun pe fata. nici cel cu sulf
Sa stii ca eu nu raspun pentru Funda.sau Voturi.ca altii
Vreau doar sa iti dai seama de ceea ce patesti
+ Gandeste-te.cum e mai bine Cu cosuri(care vor trece) sau cu urme si pete pe fata )care vor fi mult timp de aici incolo )
Nu e prea complicata deciziawinking
Succes happy

| VladimirPutin a răspuns:

Da

| Just4Joker a răspuns:

Depinde de ce ten ai... de exemplu, eu am scapat cu tratament de 5-6 mil

| Ahlexxa a răspuns:

Nu cred...in primul rand ca nu e bine sa te dai cu sapun pe fata thinking

| Ady3835 a răspuns:

Da Roxana e adevarat e testat de mine, am 18 ani acum il folosesc de 2 ani si nu mai am niciun coswinking

| Upz0r3 a răspuns:

SApunul cu sulf e bun pentru seboreea fetei scalpului...sapunul asta este pentru fata nu este ca celelalte sapunuri e bun.winking

| Distance a răspuns:

Da este adevarat.

| calinbaschir a răspuns:

NU nu-ti dispare nici un cos.