| AlexBlack a întrebat:

Daca am bretonul pana in dreptul buzelor, cat de mult creste in 7 luni?

Răspuns Câştigător
| KiddaDot a răspuns:

In general, creste cam 1-2 cm pe luna. Daca il intretii, si folosesti diferite remedii, poate creste mai repede. Oricum, in medie o sa-l ai, in 7 luni..destul de lung. Probabil, pana mai jos de umar.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Intre 7 si 10 cm

| Fridăm a răspuns:

Depinde de la persoană la persoană, dar în medie creşte cam cu un cm pe lună. Cam 7 cm.

| Drăguţţţţţţ a răspuns:

Daca il ai pana la buze si il mai lasi 7 luni sa creasca....s.ar putea sa ti.l prinzi in coada...:]]