| AnaSayLove a întrebat:

Hey! Am nevoie de niste idei, am parul mai jos de umar cu vreo 10 cm dar as vrea sa-mi schimb looku, trebuie sa mentionez ca am parul rar.Ma gandeam sa ma tund in scari si sa-mi fac breton intr-o parte...dar uneori ma razgandesc.imi puteti da niste tipuri de tunsori...n-am nici o idee.
P.S:nu vrau bob

Răspuns Câştigător
| dianabaumli a răspuns:

Poate gasesti in acest articole niste idei.

http://trenda.ro/frumusete/tendinte-coafuri-de-vara-2015/

4 răspunsuri:
| CosmiinTezeu a răspuns:

Am ceva modele dar nu le pot adauga. Imi scrii pe facebook si ti le trimit? Toate sunt gen scurt nu trebuie sa ai par mare big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru CosmiinTezeu):

Eu nu ţi-aş da facebook-ul la ce tunsoare ai.

| CosmiinTezeu a răspuns:

Frate scuteste-ma eu vreau sa ajut nu ma priveste alte comentarii care se abat de la subiect deci abtine-te big grin