| AdelaAde7 a întrebat:

Hey, am o problema cu parul...este cret si lung, intr-un timp era foarte frumos, arata bine, buclele erau frumos definite si arata sanatos dar acum buclele nu imi mai stau, in spate mi se incalceste efectiv si arata ca o matura, e asa stufos si foarte aspru. Din ce cauza? ce as putea face? nu il mai suport!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

I-ati un sampon bun, eu folosesc produse la de farmec ( sampon ) si sunt foarte ok mai ales cu parul!

| FetitzaDulcetzica a răspuns:

Daca e lung poate sa til tai un pic si sa te ineresezi la un frezer ce fel de sampon sa folosesti?