| laura_7001 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj la incheietura mainii, negru, are 5 cm lungime si 2-2, 5 cm latime, vreau sa stiu la un salon cat ma costa, in Constanta?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna. In jur de 2- 4 mil ( si eu am vrut sa imi fac un tatuaj in constanta, tot la incheietura mainii si tot negru si mic acum 5 ani si mi-a spus ca costa 3.5 mil, asa ca am facut la altcineva acasa si m-a costat 50 lei).

2 răspunsuri:
| laura_7001 explică:

Atat de mult?

| LaLaura a răspuns (pentru laura_7001):

Da, atat de mult, si nu stiu de ce atat de mult, poate acum sunt mai ieftine, dar ma indoiesc ( un piercing in buric costa 80 lei, deci tatuajul banuiec ca trebuie sa coste mult mai mult).