| natalyia a întrebat:

trec in clasa a -5a si nu stiu ce sa aleg :geanta de scoala sau ghiozdan? eu i clasele 1, 2, 3 am purtat ghiozdan dar in a patra am purtat geanta. ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| Bubbchac a răspuns:

Geanta. laughing E la moda, ghiozdanul e pentru copii. Adica, ma rog. laughing rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Maine ma intrebi ce culoare de prezervativ sa iei?
fato tu judeci? In P**a mea in clasa a 5 vrei geanta tu?
Ce am ajuns sa imi vada ochii...
Copil in clasa a 5 cu geanta.
Iati si niste tocuri, o fusta scurta si du-te fata mea pe centurahappy
Geanta cica...straight face
eu in clasa a 5 ma jucam cu masinutele laughing

| unknown a răspuns:

Alege un ghiozdan, gasesti modele frumoase si sunt si mult mai comode.
Geanta poate arata bine dar nu e buna pentru spatele tau.

| natalyia explică:

Ma liviu dc esti bai copile asa fara obraz? bnu tie rusine un pic? daca nu vruiai sa raspunzi nu rasppundeai si nu mai scriai prosti

| Georgyx a răspuns:

Eu am purtat intra 5a ghiozdan dar intra 6a mi-am luat geanta. O colega mi-a spus ca o sa ma doara spatele dar nu am probleme cu ea si sunt f multumita. U poti purta c vrei u dar iti dau un sfat sa schimbi geanta dp un umar p altu ca sa nu t doara