| elenutzaelenalovee a întrebat:

Hey :*! Ce preferati mai mult la o fata, respectiv un baiat. Frumusetea interioara sau cea exterioara?! Astept raspunsuri.dau funditaaa big grin

Răspuns Câştigător
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Ambele conteaza in egala masura. Atunci cand vezi pe cineva pentru prima data, aspectul fizic iti lasa o impresie(dragut/a; frumos/frumoasa; urat/a etc). Apoi tu daca vrei sa cunosti mai bine acea persoana iti vei da seama ce fel de persoana este si ce caracter are(inteligent/a; politicos/politicoasa; modest/a etc).
Deci se face un echilibru intre cele doua :-).
Fundita?
O zi faina, pa, pa!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt importante. Prima oara cand vezi un necunoscut iti faci o parere dupa aspectul fizic si apoi, daca vrei sa-l cunosti iti dai seama si de latura exterioara. In viata trebuie sa ti cont de ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa preferi doar una.
Trebuie sa fii ipocrit ca sa zici ca preferi doar interiorul. Ca sa vrei sa cunosti o persoana trebuie sa te atraga macar un pic fizic.

| Lαrisα a răspuns:

Cred ca sunt la fel de importante amandoua.