| RalucaRallu15 a întrebat:

Hey, cine foloseste produsele de la LA ROCHE-POSAY pentru acnee si cosuri?
Azi am fost la dermatolog si mi-a dat o crema cu care sa ma dau dimineata pe fata si un gel sa ma spal dimineata si seara... si inca un creion ceva dar nu de la Roche Posay... dar ce vreau sa va intreb... daca folosesc cremele si asa si mi-a dat si niste medicamente... are ceva daca mai folosesc produse de machiaj? Adica eu folosesc doar fondul de ten.
Este vreo sansa sa nu deie rezultat daca dau cu fond de ten? Sa renunt la el sau?
Vreau un răspuns de la cineva care se pricepe si stie ce spune... Mulțumesc happy

3 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

Produsele de la Roche Posau, Ivatherm, Bioderma sunt extrem de bune, dau rezultate.
Eu merg la un specialist particular în dermatologie și m-a asigurat că fondul de ten nu strică și nu ACOPERĂ porii laughing nu are cum, ci doar pudra poate fi un dușman, pudra se poate strecura cel mai ușor în piele.
Eu am avut probleme grave cu tenul ani buni, iar acum sunt aproape curățată și pe timpul tratamentului am folosit fond de ten, pudră și nu mi s-a întâmplat nimic.
Oricum, coșuri îți vor mai apărea, câte unul, 2, 3 nu se vor trece definitiv dintr-o dată.

| NH4OH a răspuns (pentru NH4OH):

Roche Posay *

| Sonia11 a răspuns:

Nu, nu renunta, nu se intampla nimic, ca si eu folosesc la fel! laughing sper ca te-am ajutat!