| loveanime059 a întrebat:

Hey, de la un timp mi-am tinut prea mult parul prins in coada si mi s-a rupt la spate, ce pot sa fac sa mi-l fac la loc ca, se vede urat sad
dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| gabyella a răspuns:

Un balsam bunhappy poti aplica ulei de masline odata pe saptamana daca nu ai parul cu tendinta de ingrasare sau un balsam bunhappy

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ce s-a rupt la spate?
Du-te la o coafeza sa-ti vada parul si iti va putea da cel mai bun sfat pentru parul tau.

| Bondarel99 a răspuns:

Cum adica s-a rupt?

| loveanime059 explică (pentru Bondarel99):

Parul mi s-a rupt la spate, dar nu-ti imagina ca mi s-a rupt tot, mi s-a rupt putin, dar oricum mi se vede urat straight face

| BaloonaasheeDeeSapuun a răspuns:

Nuu cred ca acest raspuns te v-a ajuta mult... ai putea sa il speli mai des sa ai grija de el foarte mult, sa il dai cu creme si tot felul de chestii de genul... Sii daca nimic nu merge ai putea sa te tunzi bob, nu stiu cat de bine ti-ar sta. A da am uitat sa il feresti de frig pentru ca devine aspru, nu il mai prinde in coada sau codite lasa-l sa se despasoare.

Sa stii ca si perna pe care dormi conteaza [ sa fie din matase sau bumbac... asa e cel mai indicat ] si samponul chiar si modul de spalare...
Sper ca te-am putut ajuta.