| AsteaptaMaDincoloDeMoarte a întrebat:

Parul mai creste cand e prins in coada?
Si e adevarat ca parul se rareste cand e tinut constant in coada? Si daca da, daca nu il mai tii in coada iti creste inapoi?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

N-are treaba, parul creste indiferent, stransul in coada pune doar presiune pe el si probabil il face sa se rupa mai usor, dar fazele cresterii parului nu sunt afectate. Parul se rareste doar daca suferi de o alopecie (chelire), asa ca n-ai de ce sa-ti faci griji daca nu ai niciun semn de inceput de chelie in crestet.

| AsteaptaMaDincoloDeMoarte explică (pentru Drimmero):

Te iubesc ))

| Catrice a răspuns (pentru AsteaptaMaDincoloDeMoarte):

Hopa pe când nunta? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru AsteaptaMaDincoloDeMoarte):

De ce?

| AsteaptaMaDincoloDeMoarte explică (pentru Drimmero):

)) jk jk. Imi tin parul in coada de obicei ca sa nu imi vina in ochi si vream sa stiu daca mai creste sau nu)) si n-am gasit nimic pe internet ca sa imi raspunda

| Drimmero a răspuns (pentru AsteaptaMaDincoloDeMoarte):

Parul se rareste doar daca suferi de alopecie, prinde-l in cate cozi vrei

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, toate acestea sunt idei din bunici happy. Parul creste oricum, indiferent ce ii faci (la cel sanatos).