| InoTkd95 a întrebat:

Hey. Dupa cum stiti la mai toate liceele se apropie balul bobocilor. Si eu sunt bobocica si peste 2 saptamani am balul. Am nevoie de niste idei pentru make-up si hairstyle. Rochitza pe care vreau sa o iau este una mulata neagra si cu niste cizmulite cu toc. Precizez ca am parul lung ( cam 50 de cm) saten cu breton drept si ochii caprui. Astepti idei si daca se poate si poze. Multumesc!:*

2 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Pai poti sa-ti pui niste pantaloni scurti fasiati cu buzunare adanci care sa se vada sub pantalon...o bluza de un mov secsy cu multe paiete ca sa radiezi...si niste sandale sau pantofi platforma( machiajul.la baza genelor o dunga argintie urmata de o nuanta de galben si sus spre sprancene un roz siclam) Funda?

| InoTkd95 explică (pentru georgiana999):

As fi preferat sa raman la tinuta mea si sa primesc exemple de make up si hairstyles pentru tinuta mea.