| FashionQueen a întrebat:

Hey. Eu merg la sala de 3 ori pe saptamana cate o ora, maxim 2 si fac kangoo jumps, alerg la banda, pilates + bicicleta si mananc sanatos. Nu ma infometez absolut deloc, chiar mananc ce am pofta dar nu dulciuri in excess si fara fast-food. Intr-o luna as avea rezultate cat de cat vizibile? Macar 1 kg-1 kg jumatate sa dau jos?

6 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna! happy
Cu siguranta intr-o luna vei avea rezultate, dar sa o ti tot asa! Sa nu mananci dulciuri in exces si fara fast-food. Incearca sa mananci mai mult mancare gatita. happy
Bafta!

| AnnaAnnne a răspuns:

Trebuie sa ai si un regim alimentar cat de cat care sa.ti interzica dulciurile si fast -foodulhappy, dar nu unul foarte strict

| Dinamovistul101 a răspuns:

Eu zic ca da, dar nu e prea bine sa mananci ce ai pofta si cu pofta ca te ingrasi happy

Răspuns utilizator avertizat
| мαяijüαηα a răspuns:

.dap...dar ar fi bine sa alergi si prin parcbig grin

| BiCo a răspuns:

Un mod nou de a slabi repede...un sport foarte foarte extenuant dar eficient