| Crysthina a întrebat:

Hey fetelor! Ce fonduri de ten bune si ieftine stiti? Fundita!:*

Răspuns Câştigător
| CRISTINAMIA a răspuns:

Atunci, poți încerca Essence. Au prețul până în 20 lei și sunt chiar bune. happy

5 răspunsuri:
| Mad1 a răspuns:

De la avon true colour si sunt multumita..nu sunt asa scumpe. Funda?

| Crysthina explică:

As vrea unul care nu incarca tenul si lasa porii sa respire

| CRISTINAMIA a răspuns:

Nu știu ce înseamnă ierftin pentru tine, dar un fon de ten bun care e în jur de 30 lei de Rimmel London. Mai poți încerca Revlon- preț aproximativ de 50 lei.

| Crysthina explică (pentru CRISTINAMIA):

CRISTINAMIA, ieftin ma refer la faptul sa fie sub 20 de lei si da am un fond de de ten de la Revlon chiar acum il folosesc.

| Crysthina explică (pentru CRISTINAMIA):

Multumesc! O sa le incerc!happy

| CRISTINAMIA a răspuns (pentru Crysthina):

Atunci, poți încerca Essence. Au prețul până în 20 lei și sunt chiar bune. happy