| InnaBotezatu a întrebat:

Hey fetelor. Ce produse pentru ten si corp folositi? Si cam ce aveti in portfard + geanta de scoala (in afara de carti).

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Nivea pentru ten si corp, sau am o crema nu ii stiu firma, dar e cu cocos, si miroase pielea foarte frumos, persista mirosul pana a2a zi de la dusul facut cu o seara inainte.
Si in geanta am rujuri de toate nuantele cred, rimel, creion de ochi si tus, si fondul de ten, cu buretel si fard de obraz si banii, portofelul, telefonul, cheile, oglinda, si moate de prins parul. Cam astea.

| InnaBotezatu explică (pentru Florenta16):

Multumesc frumos :*!

1 răspuns: