| RasberryB a întrebat:

Hey Girls! Ce parere aveti despre Nivea visage clean deeper? Folositi? Ce alte geluri de curatare exfoliante utilizati?
Multumesc pentru eventualele raspunsuri, Pupici!

Răspuns Câştigător
| ea0doar0ea a răspuns:

Buna! Eu am incercat gelul si mi s-a parut destul de bun, dar era foarte lipicios. Acum folosesc un alt exfoliant care mi s-a parut chiar foarte bun: Gel exfoliant si masca de fata Clearskin!

| RasberryB explică (pentru ea0doar0ea):

Multumesc pentru raspuns! Eu folosesc si chiar mi se pare bun, insa vroiam si alte pareri referitoare la eventuale alte produse exfoliante!

1 răspuns: