| xxxxxxrasfatzataxxxxxx a întrebat:

Hey. MI-am cumparat un sampon Alpecin C1 e bun de ceva pentru accentuarea cresterii parului. Vreau un sfat de la cine a folosit asa ceva.

Răspuns Câştigător
| Miah a răspuns:

Bună. Da este foarte bun. Adică eu sunt mulţumită de el, părul meu numai stă ca înainte ( de parcă aş fi băgat degetele în priză ) După câteva săptămâni am observat că e mai strălucitor şi se poate observa clar că a crescut, nu foarte mult dar a crescut mai repede. Îl poţi folosi în fiecare zi. Eu nu l-am folosit în fiecare zi dar poate dacă te speli mai des ca mine va avea efecte mai rapide. Mult succes şi un păr sănătos.

| xxxxxxrasfatzataxxxxxx explică (pentru Miah):

Iar daca ma spal in fiecare zi, cam cat mi-ar creste in 3 saptamani. Cam cati centimetri?

| xxxxxxrasfatzataxxxxxx explică (pentru Miah):

E mentolat samponu? laughing K ma ustura pielea capului...

| Miah a răspuns (pentru xxxxxxrasfatzataxxxxxx):

Da. Are şi extract de plante probabil şi mentă, şi pe mine m-a usturat primadată până se obişnuieşte scalpul cu noul şampon. Poi să vedem: Părul creşte cam 1 centimetru pe lună. Mie pot să zic că mi-a crescut cam 1, 50 dar nu m-am spălat în fiecare zi. Acum probabil că ţie îţi va creşte cam 2 centimetri dacă vrei să te speli în fiecare zi, dar depinde şi de tipul părului şi al scalpului. Dacă vrei să-ţi crească părul mai repede fă-ţi masaj cam 10 minute pe zi de preferat înainte de spălare pentru că se unge părul. Asta stimulează circulaţia sângelui şi va creşte mai repede. Mult succes

| xxxxxxrasfatzataxxxxxx explică (pentru Miah):

As vrea sa folosesc si ulei de ricin

| Miah a răspuns (pentru xxxxxxrasfatzataxxxxxx):

Poţi folosi. E foarte bun pentru vârfurile despicate