| Alexxutzaa a întrebat:

Hey,poate o sa vi se para o intrebare prosteasca, dar sunt confuza. Acest Demachiant:https://avononline.avoncosmetics.ro/......himbir/,se foloseste si in zona ochilor, sau e doar o lotiune pentru fata.? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Este asemeni unui gel de curatare pentru fata. Il aplici pe fata usor umeda, masezi, apoi te speli pe fata. Indeparteaza foarte bine si machiajul din zona ochilor.
O dimineata frumoasa!

2 răspunsuri:
| mutantalex a răspuns:

Salut. Din moment ce este si demachiant atunci se foloseste si in zona ochilor pentru a sterge machiajul. Bineinteles, ca orice produs nu il introduci direct in ochi, stergi cu grija

| PinkyMoneybay a răspuns:

Nu se foloseste in zona ochilor. Tot lotiune tonica am si eu dar scrie sa nu dau in zona sensibila a ochilor