| melynda a întrebat:

Hey.sant vopsita bruneta. as vrea acum sa ma fac un ciocolatiu. trebuie sa ma decolorez? care este cea mai buna vopsea?

Răspuns Câştigător
| dyana_8491 a răspuns:

Buna!big grin daca esti bruneta poti folosi o noanta de blond mediu pentru a iesi ciocolatiu! eu am fost vopsita brunet ( cu vopsea de la L'oreal), apoi m-am facut cu un blond mediu de la Palette! si acum am un ciocolatiu inchisbig grin cred ca daca te faci cu un blond mai deschis iese ciocolatiu mai deschisbig grin acum nu stiu!tongue dar oricum Bafta!winking

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Janina
| Janina a răspuns:

Nu prinde ciocolatiu, am o colega bruneta si a fost la salon sa o faca tot ciocolatiu vroia si nu a iesit culoare dorita decat la radacina, asa ca tipa de acolo i-a recomandat sa se decoloreze.

| → alle♡ a răspuns:

Trebuie sa te decolorezi. daca te-ai vopsit bruneta greu scapi de culoarea aceasta.

| ManoleAndreeaMaria a răspuns:

Nu, nu e obligatoriu sa te decolorezi...Incearca un "Loreal"... e bun

| dxiy a răspuns:

Ar trebui sa te decolorezi, am avut o prietena care a fost bruneta si a vrut sa ii iasa ciocolatiu, dar nu i-a iesit decat la radacina. Vopsea : L'orealwinking