| xjustfearless a întrebat:

Am 14 ani si mi-au aparut niste riduri sub ochi. Cum as putea scapa de ele? Ce masti naturale / creme imi recomandati?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, este la catalogul Ladys de luna ianuarie o crema cu extract lubrifiant de grau si castraveti care reduce ridurile.Se numeste ''crema anti-rid'', tubul de crema este destul de mic si are culoare galbenawinking. Daca nu, poti cauta la farmacie, insa eu nu cred ca la varsta asta tu sa ai riduri, mi-se pare ca sunt doar cearcane. Oricum bafta sa gasestie ceea ce iti trebuie.O zi buna!

| deborah92 a răspuns:

Draga, alea nu sint riduri.
ai 14 ani, pielea e ferma, nu are de unde sa apara
intereseaza-te intii ce sunt alea riduri, si pe urma ascultati prietenele

| ingeras1995 a răspuns:

La 14 ani nu cred ca ar trebui sa te gindesti la asa ceva, si nu ar trebui sa folosesti masti sau cremuri, de multe ori acestea doar imbatrinesc pielea si mai mult...