| WebEye a întrebat:

Sal TPU, as vrea sa stiu daca cineva a avut tenul mixt si a scapat de aceasta problema si cum anume...deja m-am saturat sa caut produse care nu dau nici un rezultat, tot ce fac bun pentru ten il strica sebumul...deci va rog tratati cu seriozitate nu spuneti daca nu ati fost in cauza, Multumesc!
Dau fundita happy

5 răspunsuri:
| Cherrylips a răspuns:

Buna, eu mai folosesc Gelul HIdratant Dramatically Different de la Clinique. E super bun! lasa pielea catifelata, improspatata.

| WebEye explică (pentru Cherrylips):

Draguto degeaba o lasa catifleata ca dupa 10-15 minute incepe sa iasa iar sebumul si o face de **** iar...

| MoiraBurton a răspuns:

Eu asa l-am avut. Depinde ce varsta ai. L-am acut asa pe la 11-12-13 ani, iar dupa s-a reglat laughing. Daca ai trecut de 15 ani, inseamna ca asa o sa il ai cam toata viata, nu prea exista ceva care sa il faca uscat asa. Daca esti fata, foloseste pudra de fata laughing Daca nu esti fata, eh..nu stiu ce sa zic. Succes happy

| WebEye explică (pentru MoiraBurton):

Nu is fata am 18 ani, la mine a aparut pe la 15-16

| MoiraBurton a răspuns (pentru WebEye):

Poate este o reactie alergica la ceva?