| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de mici scenarii pentru Halloween, DAU DITAI FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS puppy dog eyes + cateva idei pentru costum/ machiaj, Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| Ioana17t a răspuns:

Nu stiu daca e ok pentru halloween, dar va puteti face canibali(deci va imbracati cat mai haotic), si luati un bat mai mare pe care il duc 2 baieti, iar de el e agatat (cu spatele in jos, tinandu`se cu mainile si picioare) un tip, un turist, care incerca sa le faca poze pe ascuns laughing apoi vedeti voi :*

2 răspunsuri:
| Anddu a răspuns:

In grup big grin

| Ioana17t a răspuns:

Faceti ceva in grup sau individual?