| Com3 a întrebat:

Hey,TPU, Am si eu o intrebare putin mai ciudatahee hee, cum se face freza cu fixativ? happy, am vorbit cu un prieten si a zis ca el pune apa, si-o aranjeaza si pe urma da cu fixativ, insa altii zic ca nu asa se face, imi puteti explica cum se face ce-l mai bine? happy.
Ce-l mai bun raspuns primeste "Funda"!, Vreau raspunsuri serioase! happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu trebuie sa pui apa, fixativul intareste si pe parul uscat si intr-adevar sunt care isi umezesc putin parul inainte de a da cu fixativ, chiar si eu fac asa

| Pinocchio a răspuns:

Parul trebuie sa fie uscat, aranjat si la final dat cu fixativ.

| Com3 explică (pentru Pinocchio):

Hmm, asta chiar nu am inteles cum il aranjezi daca nu pui nimic pe el?, ce-l putin la mine daca nu pun nimic pe el nu sta nici 5 secunde, ai putea fi putin mai explicit? big grin