| Com3 a întrebat:

Are cineva vreo idee cum imi pot face o freza calumea?happy, Creasta sau alt mod, doar sa arate calumea am gel si fixativ, ce-l mai bun raspuns primeste Funda! [ Explicatii si cum sa fac, nu doar dai cu fixativ si pe urma aranjezi si "POC" iti pui o dorinta si gata laughing ]

3 răspunsuri:
| RammsteinHH a răspuns:

Cu placa se fac cele mai faine freze.
degeaba ai fiativ daca nu ai placa.

| Com3 explică (pentru RammsteinHH):

Hmm, pai am vrut sa i-au dar am vorbit cu niste amicii, si mi-au spus ca nu e prea folositoare doar cand ai parul mare, deci ce sa mai cred? happy

| RammsteinHH a răspuns (pentru Com3):

De fapt e foarte folositoare cand ai ai parul mare
daca e placa buna iti poti face ce freza vrei.