| Dienutssa a întrebat:

big grin. In urma cu cateva zile m-am decis sa vad cum mi-ar sta vopsita brunet. Ei bine, am luat o vopsea semi-permanenta si m-am vopsit thinking Dupa cateva zile mi-am dat seama ca a iesit o culoare aiurea x_x, iar acum nu iese decat f. putin din culoare sad. Cine are idei sau sfaturi ca sa se duca mai repede pentru a reveni la culoarea mea naturala, funda big grin.

Răspuns Câştigător
| mariamar1997 a răspuns:

Inainte trebuia sa intri pe ceva site sa modifici poze sa iti pui tu par. Uite iti dau eu un site da trebuie sa ai user www.happyhair.ro de acum sper sa testezi inainte.

Si acum sa raspund la intrebarea ta: ai putea incerca cu lamaie, otet, ceai de musetel fff concentrat

sper ca te-am ajutat funda?

4 răspunsuri:
| Denise_3997 a răspuns:

Nu o sa-ti vina sa crezi dar... vopseaua de par iese din cap cu detergent de vase. Fara gluma, fara misto, fara nimic. Tried that.cand iesisem blond verzui...

| Denise_3997 a răspuns:

Nu o sa-ti vina sa crezi dar, vopseaua de par iese din cap cu detergent de vase. Fara gluma, fara misto, fara nimic. Tried that.cand iesisem blond verzui.

| Dienutssa explică:

@ Denise: Si dupa cat timp s-a vazut rezultatul?

| Dienutssa explică:

@ Denise: Si dupa cat timp ar trebui sa iasa? laughing