| CristinaElena96 a întrebat:

Hey >TPUbig grin< salutt:X
am o mega extra rugaminte la voipuppy dog eyes
nu stiu cu ce sa ma imbrac la cursul festiv de clasa a 8a. e faza ca nu facem banchet, ci facem in scoala eu ma gandeam la niste balerinii, sau pantofi cu tocu de 6-7 maxim 8, niste blugi mai faini si un sacouas ce zicetipuppy dog eyes?
sau niste imagini ceva de unde sa ma inspir? nici nu stiu daca sa-mi iau rochie...vaa multumesc>big grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Eu cred ca ar cam fii obligatoriu sa porti fusta! asa ca o idee ar fi sa-ti iei o pereche de tantofi cu toc, o fusta. un sacou si o camasa!:*

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Eu zic sa porti o fusta de blug scurta,balerini roz,o un tricou alb mai lung pana peste spate,o gecutza neagra dinaia scurta.

daca vrei si pentru fata:
iti dai cu pudra, cu rimel negru, si buzele roz.asa iti va sta frumos.

| CristinaCriss001 a răspuns:

Asa cum ai zis si tu, nu e ceva foarte oficial sa zic si nu iti trebuie neaparat o rochie. Simte-te in largul tau, opteaza sa zicem pentru blugi, sacou si de ce nu pantofi care sa arate fain la imbracaminte. Ai grija daca ei nu sunt comozi si petreci un timp mai mult pe acolo o sa ai surpriza ca te vor jena foarte mult si sa nu iti strice petrecerea. Poti sa iti iei si balerini intr-o geanta ceva big grin :->
Distractie placuta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce sa nu iti iei rochita?
Opteaza pentru una din blug sau din dantela si o completezi cu niste botine.