| agoodvampire a întrebat:

Eu am un tenul gras si as vrea daca stiti vreo masca facuta in casa pentru tenul gras va rog. Dau vot+funda la cel mai bun. Multumesc , o zi frumoasa!

2 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Hey Adrianahappy eu stiu o masca happy se face din avocado.pur si simplu il strivesti si ti-l pui pe fata impreuna cu niste castraveti.e simplu.mie unei prietene i-a mersbig grin sper sa iti placa ^_^ anunta-ma

| Adellia a răspuns:

Te dai cu lamaie pe fata pentru ten gras...si il lasi cam 15-20 de minute.asa si-a rezolvat mama problema cu tenul.succes!