| coralia_5862 a întrebat:

Ieri dupa ce am venit de la varul meu (in razboieni-pitesti) coboram in jos cu parintii mei o coasta si langa o sectie de politie (sectia 3) am vazut intre doua scaune un copil legat cu ceva negru la ochi si cu maninile pe picioare. m-am speriat pe moment dar nu constientizasem, dupa doua masini i-am spus si mamei, ea s-a uitat in urma dar eram deja departe, iar tata a zis ca mi s-a parut...
ce credeti despre ce v-am spus? credeti ca am halucinat? fundita

Răspuns Câştigător
| αℓє a răspuns:

Da.Poate fi adevarat.Sigur ti s-a intamplat ceva ce nu vei putea uita.Halucinatiile se provoaca de la o anumita intamplare, un soc.Stai calma, nu e semn rau.Probabil ai vazut pe cineva mort sau ce stiu eu. Oricarui om i se intampla asta!

1 răspuns:
| SirAndi a răspuns:

Sau poate aceea erau politisti rai si chiar legase acel copil sa il omoare... mai stii?!