| DenisaDenii96 a întrebat:

Stie cineva un remediu pentru caderea parului? Ceva care chiar functioneaza. Am incercat multe tratamente speciale, dar in zadar. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Sampon Revalid!

2 răspunsuri:
| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Recomand BC Schwarzkopf Fortifiant ssau Rene Furtherer. Primul este pentru par extrem de degradat http://ro.strawberrynet.com/......nt/166229/

| PhoenixStudio a răspuns:

Eu iti recomand ceva natural o masca cu usturoi, galbenus de ou si ulei de cocos si vitamina A.Le amesteci intr-un bol si stai cateva ore cu el in cap.