| Meowww a întrebat:

Stiti daca la unghiile facute cu apa merge orice oja? Daca nu, dati-mi exemple de oje care merg bine.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Doar cu oje pe baza de apa.Eu am incercat cu cele pe care le aveam(orkide, golden rose, farmasi) dar se pare ca astea sunt prea groase pentru manichiura asta...cauta unele mai subtiri.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum cu apă?
Poate vrei să spui model cu aplicarea ojei în apă ca apoi să pui unghia peste pelicula formată!
Da.
Pa, pa.

| mihaelaalol a răspuns:

Cred ca stiu despre ce zici si am incercat si eu.Din cate imi amintesc, se folosesc oje speciale, adica mai scumpe(de la avon, oriflame, etc)
Funda?!

| NorthWest a răspuns:

Nu nu chiar cu orice oja si eu am incercat si nu a mers ca unele lacuri sunt mai unsuroase de accea doar cu lacuri speciale de apawinking baftaa