| Justmeandmysmile a întrebat:

eu Sambata ma duc in Bacau la niste rude si voi merge la Inviere acolo.Are ceva daca merg cu unghiile facute? Fundita cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Nu, importantă este credința în Dumnezeu iar asta nu ține nici de unghiile făcute sau nu, nici de faptul că mergi odată pe an la biserică, iar lui Dumnezeu te poți ruga oriunde deoarece el te aude, nu este neaparat nevoie să mergi în biserică.

1 răspuns:
| alessia a răspuns:

Pai nu, nu are nimic.cu toate ca la biserica nu se merge cu ungiile facute, dar nu`i nimic. si eu am mers.si cred ca o sa merg si in noaptea de INVIERE!

te-am [:*] `! si PaStE fErIcIt!