| Salamandra44 a întrebat:

Ştiţi vreo metodă de îngrăşare rapidă! Vreau să mă îngraş 5 kg într-o săptămănă! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Miruna1239 a răspuns:

Corect este sa o faci treptat. Daca te vei ingrasa atat de repede 5 kg cu siguranta vei avea probleme de sanatate. Sfatul meu este sa o iei usor. Mananca mai mult, mananca dulciuri, cipsuri etc. Te poti uita pe o dieta bine structurata si sa mananci ce scrie ca e interzis in timpul dietei. Sau poti pune masa musculara, tot in timp care cu siguranta este mai satisfacatoare. Orice ai face gandeste te la tine mai intai si la sanatatea ta. Mult succes orice ai alege!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mănâncă.

| CristinaMamaia111 a răspuns:

Trebuie doar să mănânci, să nu eviți cele 5 mese. Consumă proteine mai multe.Sa te ingrasi pur si simplu nu este greu deloc. Este suficient sa mananci produse de fast food, produse de patiserie si alte alimente bogate in grasimi saturate si zahar. Daca la acestea adaugi lipsa miscarii, cu siguranta te ingrasi. Insa nu aceasta este solutia, deoarece toate aceste obiceiuri duc la o ingrasare nesanatoasa.