| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un mod de ingrasare URGENTA si RAPIDA :d

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

-mananca multe dulciuri, multa carne si nu face sport.
- Cel mai important e sa mananci mult la cina.

7 răspunsuri:
| LoStEyEs a răspuns:

Dulciuri toata ziuawinking intr-o zi te ingrasi un kg laughingwinking

| DuDux3 a răspuns:

Sa mananci 2 000 de calorii pe zi si sa mananci 10 prajituri pe zi.Mananca asa timp de 5 luni.Ingrasare placuta!

| ianaa a răspuns (pentru DuDux3):

Scuze sweety, dar intrebarea asta are funda deja sad

| ianaa a răspuns (pentru DuDux3):

Mai am o intrebare fara funda data happy
raspunde acolo
si iti dau mega funda laughing
pe cuvant iti dau fund pentru ca situ mi-ai dat mie :*

| stoleadaniel a răspuns:

rolling on the floor slana de porc si dulciuri mai ales ciocolata big grin

| TheS a răspuns:

As adauga in plus fata de raspunsul anterior ca unul dintre cele mai ok moduri de a te ingrasa (fara sa te plangi dupa aia ca ai diabet sau alte boli) e sa incerci sa faci o cura cu mango. Din cate stiu mangoul este un mod usor si sanatos de a te ingrasa. Spor la pus kile!