| fishfish a întrebat:

Hey TPU,trebuie sa scap de niste cosuri,intr-o saptamana, cunoasteti tratamente naturiste pentru asta?

Răspuns Câştigător
| xCăpşunici a răspuns:

Hei.
Dacă nu ai timp pentru nişte creme thinking
Îţi recomand lămâia. Dacă o iei şi o pui pe coşul inflamat sau neinflamat.
O să se usuce şi o să treacă
Ai grijă să pui doar pe coş, nu şi pe faţă pentru că îţi va usca faţa şi nu cred că v'a fi plăcut [ cel puţin, pentru mine nu ar fi ]
Succes, Fundiţă ♥?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa folosesti o crema cu sulf. Se aplica doar pe cos. Stiu ca nu e naturist, dar asta merge la mine.