| BountyLoverXD a întrebat:

Heya! Am o mica problema (de fapt cam mare, da no laughing) Am cosuri pe spate, dar nu sunt chiar cosuri, sunt "ramasite" de la cosuri, adica urme, cicatrici, pur si simplu urme, cum ar fi pete (nu am avut eu ce face si am tot bazait cosurile) deci care ar fi solutia? Mai degraba vreau sa va intreb daca imi cade pielea de la soare, imi cade cu urme cu tot? adica am fost doua zile la soare si cred ca m-am ars suficient de atre ca sa imi cada pielea laughing acum astept doar sa imi cada pielea, oare merge treaba asa? sad (doamne, multe probleme am cu cosurile! crying )

9 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

La farmacie au o gramada de creme anticicatrici, sau la plafar.

| Bondarel99 a răspuns:

Fa-ti un scrub si exfoliaza-ti pielea o data la 2 zile si o sa vezi ce catifelata o sa fie. Daca ai pete maro pe spate o sa scapi de ele, dar daca sunt mici gaurele(cicatrici) nu o sa fie usor sa scapi de ele...

| Iulian03 a răspuns:

Buna! Du-te la farmacie sa-ti recomande farmacistul ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Crema de galbenele de la farmacie, iti vor trece.
Te pup!

| hummmer a răspuns:

Nu te juca cu statul la soare.Deja pielea e afectată de la coşuri, poţi face cancer de piele sau insolaţii grave.Du-te la o cosmeticiană sau un dermatolog pentru un răspuns corect. Sănătate.

| Zoey112 a răspuns:

Pai poti incerca sa te dai cu crema de melc pentru ca regenereaza pielea

| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Iti recomand sa te duci la farmacie si ii intrebi pe cei de acolo ce se poate lua referitor la problema ta. daca doresti sa incerci ceva va recomand sa beti si sa folositi extern apa Kangen. Acesta apa miraculoasa este produsa de un echipament japonez, medical, printr-o tehnologie revolutionara. doresti sa incerci ceva inainte

| lexi21 a răspuns:

Nu prea merge. De fapt, cel mai probabil o sa ti le cicatrizezi in modul asta cel mai potrivit ar fi sa aplici crema de galbenele, atat pe cosuri cat si pe urme, functioneaza in majoritatea cazurilor

| Andreeutza_Andreea_1983 a răspuns:

Incearca o crema aniti cosuri speciala pentru cele care ies pe sapte, un dermatolog iti poate spune care este cea potivita pentru pielea ta.