| anonim_4396 a întrebat:

Heyy! Voi cand va faceti baie( dus) dimineata sau seara?

Răspuns Câştigător
| logatcamembru a răspuns:

Seara..imi place mai mult:X tu?

| KellyGreen a răspuns (pentru logatcamembru):

Si eu la fel, tot seara si te felicit ca nu mi'ai cersit fundita.

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Deci datorita faptului ca este o intrebare conversionala am dat funda primului raspuns care nu a cersit fundita.

| xlollypop a răspuns:

Depinde,dar parca fac mai des de dimi... oricum cand am timp fac si dimineata si searawinking

| JamilaGizeh a răspuns:

Diminetzaaa

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand e nevoie, logic.

| TooNight a răspuns:

Depinde de eveniment, de exemplu daca ma duc in oras, imi fac pe la ora 5-6, dar in general imi fac searabig grin

| Powerrrrrr a răspuns:

Depinde. De obicei dimineata. Peste noapte mai tranpiri

| The0nly a răspuns:

Ziua!

| Alexandra2020 a răspuns:

Seara,dupa ce vin de la scoala, apoi ma bag in pat si sunt relaxata. fundita? plzz