| Haribo a întrebat:

Cum e mai frumos?! Sa ai parul cret sau sa. l ai drept.thinking[eu am parut cret de fiecare data dupa ce ma spal pe cap. si nu. mi place de accea ma intind. pe fiecare dimineata.].

Răspuns Câştigător
| xCăpşunici a răspuns:

Fi Atenta
Daca esti norocoasa posesoare a unor bucle fabuloase.La-sa-le asa! Bucura-te de farmecul lor...
Daca vrei parul drept l-ai putea accesoriza cu diverse clamute sau bentite-accesori pentru par.
Important este ceea ce crezi tu.Mai intai trebuie sa iti placi tie ca apoi sa le placa altoraa.
Daca tie iti place cum aratii! Ar trebui sa fi mandra cu asta.Pentru ca oamenii care se multumesc cu ceea ce sunt sunt speciali si trebuie apreciati.
Dupa Minee. Daca ma intrebi mie imi place mai mult ideea parului cret, pentru ca nu toata lumea are parul asa. Spre exemplu eu am parul drept dar l-as vrea cret. Spre Urmare Niciodata nu ne multumim cu ceea ce avemm
happyFundaa?

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Parul cret este un dar de la Dumnezeu.

| push2gl a răspuns:

Mai frumos este cret

| Orannginna a răspuns:

Stii ca se zice ca cele cu parul drept isi doresc cret si invers. Conteaza trasaturile tale, parul este doar un detaliu, daca esti draguta clar iti va sta bine in n feluri. Oricum, opteaza pentru ce te atrage mai mult happy

| DarkShaodw1 a răspuns:

Eu am parul drept, uneori imi place, alteori nu. adica la ocazii speciale as vrea sa fie ondulat(nu cret) dar mie imi sta destul de bine ca par drept. acum depinde si de om, de ce i se potrivestewinking

| biank98 a răspuns:

Daca ai parul cret e pacat sa il indrepti, e mult mai frumos sa il ai cret, e mai deoseit si oamenii il admira si tanjesc dupa el.

| melyyy a răspuns:

Da si eu la fel sad numai ca eu il am un pic ondulat nu chiar cret... cred ca mai bine il ai drept big grin
parerea mea...

| smileygirl a răspuns:

Mie mi se pare ca si drept si cret e frumos...depinde cum iti sta tie bine si cum iti place daca un om are parul cret il vrea drep si daca il are rept il vrea cretlaughingsi eu am patit asa.eu zic sa incerci si cu parul cret o zi sa vezi daca iti place, daca nu ti-l intinzi din nou. cum iti place tie... fa cum doresti!:*

| jekil a răspuns:

CREEET! Eu il am cret si toata lumea ma invidiaza!tongue