| mocatofa a întrebat:

Hi. ce parere aveti despre epilatul cu ceara sau cu un aparat depilator in zonele mai sensibile 'cum ar fi >fata?!"" intreb asta deoarece as vrea sa renunt la aparatul de ras si sa incerc altceva 'ceva mai bun care sa aiba un efect mai de durata. Am auzit ca procedura asta pentru baieti e foarte dureroasa' dar firele de par cresc mai greu.""

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Lol, nu e fata, oameni buni, il cheama razvan. Deci, razvane, eu nu am auzit de nimeni sa se epileze pe fata. Dupa capul meu nici nu e posibil, parul de pe fata e prea dur iar pielea prea sensibila, se irita foarte usor.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord cu epilatul folosind aparatul de ras, indiferent de zona. Pe fata? La o fata>? In niciun caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh...eu cred ca zonele mai sensibile nu sunt la fata... dar pentru asta ia-ti un pr sa-ti explice mai bine daca esti fatahappy