| Sebi00 a întrebat:

Hi nu stiti cum sa scap am niste cosuri mici de tot da multe...pe frunte nu stiti cum fac sa dispara? plz pareri funda :X:X

Răspuns Câştigător
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Stiu eu cum

1. Daca sunt coapte pur si simplu le storci tu cu manuta ta nu te doare strangi cu doua degete (unghii) pana iese un fluid albicios apoi lasa sa curga o picatura de sange asa se va regenera mai repede.
(CUM ITI DAI SEAMA CA ESTE COPT: daca este mare are un punct negru in mijloc si pe margini este un pic galbui )

Daca nu:

2. Incearca tratamentele clear & skin de la avon sunt foarte bune si eu le folosesc si nu am nici un cos iti recomand ambele variante cu cea imi mare incredere crede-ma merita sa incerci

Fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Cu ceai verde preparat ca aici: http://www.frumusele.ro/......ul-tau/10, eu una asa am scapat, aveam de ani de zile pe frunte si gat...

| SuntUnCartof a răspuns:

Heyhappy
Si eu am cosuri dinacelea pe funte, sunt de la caldura.
Eu folosesc un gel Avon Solutinos Completley Clean, e foarte bunwinking

| alexutzu26alicante a răspuns:

Ceai de musetel si nu o sa iti mai apara big grin si eu am avut tongue

| Dyana12 a răspuns:

Buna! Si eu am si eu ma dau ori cu crema Nivea sau mama imi fierbe un ceai de musetel si cu niste vata dau in locul unde am cosuri si dispar peste cateva zile sau chiar 1 zi!