| missReckless a întrebat:

HOT or NOT: Rujul roşu?
Argumentează-ţi opinia.

16 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
HOT! E sexy, elegant.Depinde cum il porti.La unele femei nu le sta bine cu rujul rosu.

| miha90z a răspuns:

HOT daca stii cum sa il "porti"!

| Paulla a răspuns:

Hot! Dacă ştii cum sa-l "porţi".
Nu poţi purta ruj roşu la o plimbare in parc.
Dacă ai pus accent pe machiajul ochilor, buzele trebuie sa arate cât mai natural, deci fără ruj roşu.

| laryssutzadlc a răspuns:

Hot:X rujul rosu nu se va demoda niciodata...a fost prezentat in toate timpurile.rosul e culoarea pasiunii, e o culoare puternica, se regaseste in fiecare stil

| iull_1544 a răspuns:

Parerea mea este ca rujul rosu merge pe buze groase si bine accentuate. Ca sa porti ruj rosu trebuie sa ai dintii destul de albi [ cu toate ca acesta "albeste " dintii ].

| Nirvana a răspuns:

Rujul rosu este hot numai atunci cand este aplicat corect.Da o noanta de vulgaritate atunci cand hainele, coafura nu sunt potrivite. Nici nu se mai pune problema atunci cand nu e aplicat corect.Rujul rosu da o eleganta aparte, dar linia dintre vulgaritate si feminitate este subtire

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Very HOT. oricum depinde de fiecare persoana in parte, deoarece trebuie sa fi foarte puternica si senzuala in acelasi timp ca si fi in stare sa porti o asemenea culoare pe buze.pe langa toate detaliile la care trebuie sa fi atentawinking[machiajul, tinuta, unghiile.si momentul zilei!]

| Coco2730 a răspuns:

Hot. Dar nu oricum, se foloseste numai cu un contur de buze si stil.

| DianaScorpio a răspuns:

Depinde. Trebuie sa stii sa ai atitudine in tot ceea ce porti. Daca nu stii cum sa porti un anumit lucru, atunci nu iti sta prea bine.

| iricool1996 a răspuns:

Hot daca il folosesti cu moderatie...NOT la trening si adidasi la jogging in fiecare dimineata...

| Sorinna a răspuns:

NOT, deoarece mi se pare, in unele cazuri, exagerat. Nu poti purta un ruj rosu aprins in cazul in care ai o fata foarte mica sau tenul exagerat de bronzat.
Rujul rosu este HOT in unele situatii, mai rar intalnite, insa cel mat, nu sidefat.

| W4rK0 a răspuns:

Normal,mai ales daca esti o fata draguta!

| W4rK0 a răspuns:

AM mai zis

| ღDiissyღ a răspuns:

Rujul rosu este sexy dar in acelasi timp elegant. Daca vrei sa saruti pe cineva, da-te cu ruj rosu. Il v-a atrage culoarea.
fundita?

| fgzsjhguj a răspuns:

Eu cred ca este destul de hot. adica rosul este o culoare care atrage foarte mult, in orce varianta(rochie,husta, tricou, ruj mai ales). buzele rosii sunt foarte senzuale si sexywinking

| ursuletz_5912 a răspuns:

Hot...e sexy si te face sa fi mai senzula si normal sa atragi atentiatongue