| ĄĿiŒ a întrebat:

Http://zuylollipop.sunphoto.ro/00-DeHelloweenLaScoala-00 /23687302

Mi-am facut cateva poze de Halloween la scoala si as vrea daca se poate niste pareri despre cum a iesit machiajul, ce am gresit si ce machiaj mi-as putea face data viitoare cand am sa am ocazia de a ma costuma? Multumesc anticipat:)

1 răspuns:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună! Chiar îmi place cum te-ai costumat. E drăguț machiajul, dar dacă te dădeai cu rimel era mai potrivit.