| IXcs a întrebat:

Ieri, am cumparat o pereche de blugi de la Kaya pentru o prietena care am crezut ca poarta aceeasi marime ca mine, i-am probat imi veneau si i-am luat. dar fetei aceleia nu-i vin, daca ma duc inapoi si-i returnez, mii primeste? Imi da banii inapoi?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca mai ai bonul si blugii sunt in stare perfecta cred ca ti-i primeste, adica dupa cate stiu este dreptul tau sa-i returnezi.Si eu am fost de cateva ori la un magazin Kaya din Bucuresti si mi s-a parut ca fetele alea sunt foarte nesuferite. Daca le gasesti tot pe cele care erau pe tura cand ai fost tu nu cred ca vor avea nicio problema sa te ajute...

| elisadragutzica a răspuns:

Daca nu i-ai rupt eticheta poate dar nu stiu daca iti da banii sau cumperi altceva de valoarea lor pe gratis.

| Valentin445 a răspuns:

Daca nu ai rput eticheta, incearca sa ii returnezi ca poate tii primeste