| qwerty1234 a întrebat:

Salut, daca am cumparat o pereche de adidasi de fotbal din Alba-mall oare pot sa ii mai returnez si sa primesc banii inapoi? I-am cumparat ieri, cand i-am probat acolo in magazin mi s-a parut ca sunt buni insa dupa ce am jucat fotbal cu ei mi-am dat seama ca sunt un pic cam mari, sunt intr-o stare foarte buna oricum, nu sunt deteriorati deloc, deci as putea sa-i returnez si sa primesc banii inapoi?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu arata ca ar fi fost folositi si mai ai atat cutia cat si bonul posibil sa iti dea banii inapoi sau macar sa iti schimbe produsul

| IrinelRaducan a răspuns:

E mai bine sa-i pastrez. Poate anul viitor o sa iti vina perfect. Poate numai gasesti adidasi ca aceiawinkingbig grin FUNDOI?laughingrolling on the floor

| anonimvsanonim a răspuns:

Nici o sansa + ca i-ai purtat.

| MarioaraLove a răspuns:

Buna, daca ar fi dupa mine eu nu as-i dori sa ii returnez, deoarece poate mai incolo vei avea nevoie de ei si o sa iti para rau, asa ca o sa cresti tu la picior si o sa iti fie buni fundita plz...