| qwerty1234 a întrebat:

Salut, daca am cumparat o pereche de adidasi de fotbal din Alba-mall oare pot sa ii mai returnez si sa primesc banii inapoi? I-am cumparat ieri, cand mi-am probat acolo in magazin mi s-a parut ca sunt buni insa dupa ce am jucat fotbal cu ei mi-am dat seama ca sunt un pic cam mari, sunt intr-o stare foarte buna oricum, nu sunt deteriorati deloc, deci as putea sa-i returnez si sa primesc banii inapoi?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anca2999 a răspuns:

Din moment ce i-ai folosit..nu prea. Fii mai atent data viitoare.

| AnDutZzA020 a răspuns:

Am patit si eu odata acelasi lucru cu niste pantofi! Ii poti returna insa nu iti vor da banii inapoi... te vor pune sa inlocuiesti adidasii cu altii (tot din magazinul lor normal)!