| xCat a întrebat:

Vai, ce ma enerveaza astia cu intrebari de genu: "cum sa ma imbrac in prima zi de scoala?","cum sa-mi fac parul?","dati-mi idei si poze". Pe voi nu? Doamne, ce tocilari!

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza pers care fac afirmatii de genul acesta.winking
si eu am citit zeci de intrebari prostesti dar asta e nu ai ce sa le faci.
pe lumea asta sunt fel de fel de oameni.
ciudati, bolnavi etc etc etc.

| ღNameღ a răspuns:

laughing Tu de ce crezi ca sa inventat TPU!?
Nu ca sa pui intrebari.Nu e toata lumea perfecta ca tine si nu mai comenta. Nu sunt tocilari, vor sfaturi.Si e ok atat timp cat o pun la categoria aia respertca ''printeso''

| ღNameღ a răspuns:

XCat, hai ca mai distrus, le luam alora apararea, sa stii ca stiu sa ma imbrac si chiar super, de unde ai mai scos-o pasta cu nu sti sa te imbraci.
Aia puneau intrebari pentru diferite ocazii!

| xCat explică:

Ana,nici tu nu stii cu ce sa te imbraci? rolling on the floor

| DinaLov3 a răspuns:

Ba da si pe mine ma enerveaza dar nu mi se pare cas ocilari happy