| NonZarek a întrebat:

Îmi poate spune cineva, cum as putea da jos parul de sub brat fără durere? Ma cam deranjează și nu îmi place, l-as da jos dar fără durere.(sunt baiat)
Multumesc.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu aparatul de ras, este cel mai usor si fara pic de durere.

| Celcestietot a răspuns:

Cu lama.

| FaraNume1245 a răspuns:

Lamă / aparat de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu bigul unu de calitate sa fie de preferabil ceva de la gilette.

| Diana2356 a răspuns:

Păi da.Ai putea sa te faci cu botul usor si nu vei avea nicio durere

| Question101 a răspuns:

Eu folosesc un aparat de ras din ala de unica folosinta (big, cum i se zice popular). Dau cu apa si dupa cu sapun lichid sub brat (poate sunt eu taran, dar functioneaza foarte bine) si dupa aia dau cu big-ul, nu doare.

| Buhnita2 a răspuns:

Musca-l.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Buhnita2):

Da-i foc happy
Cu lama nu doare deloc.