| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomanda cineva o crema de fata buna (pentru anotimpul rece)
?
Am 16 ani!
:*:* Funda

Răspuns Câştigător
| Dyanita a răspuns:

Iti recomand sa folosesti co crema din gama Avon Solutions. eu folosesc de un an de zile si sunt foarte bune.
uite site.ul unde te poti uita mai bine
http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/avon-solutions-m-7.html

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu vrei sa ai probleme cu uscarea tenului, decojirea si asa mai departe cel mai indicat ar fi sa folosesti cand esti acasa ulei de migdale dulci ( 7 lei ) de la plafar sau o crema de galbenele.

| kitten95 a răspuns:

O doamne cumpara`ti orice crema handicapata de la avon si vezi daca e buna8-). uita`te pentru ce tip de ten e si gata. in general asa merge nu iti trebuie nu stiu ce specialisti

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Eu ÎŢĂ recomand crema de faŢă de la Clinique sau Avene, sunt ele cam scumpiŞoare dar sunt bune.
Şi ca tratamentul cosmetic să fie complet puteţi folosi cremele de noapte de la Clarins, dimineaţa pielea este hidratata şi nici cearcanele nu mai apar aşa vizibil.