| ultimato a întrebat:

Imi zice si mie cineva ce e cu marimile astea?
am gasit niste Blugi misto pe net si imi arata marimea 29/30 sau mai arata pur si simplu 30 cio fi insemnat asta imi explica cineva?
Am niste pantaloni si pe ei scrie XL si 34
deci cum ma lamuresc cu marimilea astea? xD

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Oricare magazin online are pe site-ul sau optiunea "contact " --- ii poti contacta pentru informatia necesara fie la nr. de telefon afisat, fie prin e-mail( unele magazine au afisat langa fiecare produs optiunea "cere mai multe informatii " ) Contactandu-i si cerandu-le informatii te asiguri, direct de la sursa, ca decizia ta de cumparare va fi bine documentata! Numai bine!

| traficanta a răspuns:

Adica aia cu 29-30 sunt intre 29 si 30 sau se potrivesc la amandoua marimile.

| bybynskeala a răspuns:

Pai marimea aceea 30si29 sunt ale blugului... daca uh porti 34 dupa cum ai spus nu iti vine 30 fiindca e prea mica. sper ca te*am lamurit:*